THORMI TOOTED 2021

Thormi lihavaba pihv 2x100g

Eesti esimene taimsetest valkudest tehtud lihaalternatiiv Thormi valmis pärast 1,5 aastat kestnud arendustööd Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusega (TFTAK).  Thormi pihvi põhikoostiseks on herne- ja kaeravalik, toode sisaldab ligi 20% valku ning kasutatud herne- ja kaeravalgu segu annab tootele omaduse, et selle aminohappeline profiil on praktiliselt identne loomse lihaga. Toode on sojavaba  vegantoode, mida naudivad ka fleksitaarlased. Avatuna on soovitatud tarbida 2 ööpäeva jooksul.

 

Thormi lihavaba pihv kaalub 200g ja on pakendatud 2 pihvina keskkonnasõbralikku pakendisse. Jaemüügiks on toode pakendatud 10 x 200g karpi. 

Orienteeruv hind kaupluses € 4.50

5/5
Ma ei ole nii head burksi kaua aega saanud. Dammit! Mis toimub? Täiesti uskumatu, et mitte-liha nii hästi maitsta võib! Kliima soojenemine on tegelikult väga tõsine probleem. Thormit tarbides saab vähendada lehmapeeru ja röhitsemisega atmosfääri lenduvat metaanikogust oluliselt. “Süümevaba burks ilma lehmapeeruta.”
Indrek saul
5/5
Ma olen fleksitaarlane, kes eelistab taimetoitu, aga sööb ka liha. Mul on aastaid olnud mõned lemmiktoidud, nagu näiteks Chili con carne, kus on raske leida lihale asendust, sest veganalternatiivid pole mulle maitsenud. Nüüd on olemas Thormi, millest ma valmistan maailma parimat Chili sin carnet.
marge tava
5/5
"Real deal!"
Thormi on toode, kus on kenasti kokku kombineeritud maitse, struktuur ja apetiitsus- kõik, mis on olulised toidu nautimise juures.!
rando kauge