Thormi lihavaba pihv 2x100g

Eesti esimene taimsetest valkudest tehtud lihaalternatiiv Thormi valmis pärast 1,5 aastat kestnud arendustööd Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusega (TFTAK).  Thormi pihvi põhikoostiseks on herne- ja kaeravalk, toode sisaldab  18% valku ning kasutatud herne- ja kaeravalgu segu annab tootele omaduse, et selle aminohappeline profiil on praktiliselt identne loomse lihaga. Toode on sojavaba  vegantoode, mida naudivad ka fleksitaarlased. Avatuna on soovitatud tarbida 2 ööpäeva jooksul.

Thormi lihavaba pihv kaalub 200g ja on pakendatud 2 pihvina keskkonnasõbralikku pakendisse. Jaemüügiks on toode pakendatud 10 x 200g karpi.

Orienteeruv hind kaupluses € 4.60

Taimevalgu pelmeenid
Vahemere stiilis 350g

Uutes Thormi taimevalgu pelmeenides on 55% mahlast taimset täidist, mille peamiseks koostiseks on herne- ja kaeravalk. Vahemere stiilis pelmeenid on maitsestatud päikesekuivatatud tomatite, küüslaugu, sibula, peterselli ja maitseainetega. 

Orienteeruv hind kaupluses  €4.30

Taimevalgu pelmeenid
Aasia stiilis 350g

Uutes Thormi taimevalgu pelmeenides on 55% mahlast taimset täidist, mille peamiseks koostiseks on herne- ja kaeravalk. Aasia stiilis pelmeenid on maitsestatud ingveri, tśilli, sidrunheina ja erinevate ürtidega.  

Orienteeruv hind kaupluses  €4.30

Taimevalgu grillvorstid päikesekuivatatud
tomatiga 350g

Mahlased taimevalgust grillvorstid on maitsestatud päikesekuivatatud tomatiga ning meenutavad tekstuurilt tavalist grillvorsti. 

Toode koosneb peamiselt kaeravalgust ja hernevalgust, päikesekuivatatud tomatit on 10%. Lisatud on ka tervisele vajalikku rauda ja B-grupi vitamiine.

Vorstid on söödavas vegankestas, mis sobib nii grillimiseks kui praadimiseks. 

Orienteeruv hind kaupluses: €8.75

5/5
Ma ei ole nii head burksi kaua aega saanud. Dammit! Mis toimub? Täiesti uskumatu, et mitte-liha nii hästi maitsta võib! Kliima soojenemine on tegelikult väga tõsine probleem. Thormit tarbides saab vähendada lehmapeeru ja röhitsemisega atmosfääri lenduvat metaanikogust oluliselt. “Süümevaba burks ilma lehmapeeruta.”
Indrek saul
kasvustrateg
5/5
Thormi puhul on tegu revolutsiooniline tootega. Maitse, tekstuuri ja toitainete koostise mõju poolest ei jää Thormi alla lihale, olles seeläbi ideaalne toit nii tervisest lugupidavale inimesele kui raskesti treenivale sportlasele. Thormi on valgurikas toode ja täisväärtuslik lihaalternatiiv, milles on esindatud kõik vajalikud aminohapped.
SIIM KELNER
treener ja spordiõppejõud
5/5
"Real deal!"
Thormi on toode, kus on kenasti kokku kombineeritud maitse, struktuur ja apetiitsus- kõik, mis on olulised toidu nautimise juures.!
rando kauge
kokanduse õppejõud