Roheline investeerimisvõimalus

Otsid võimalust investeerida roheprojekti, mis mõtleb samaaegselt nii sinu kui meie koduplaneedi tervisele?
OÜ Vegestar on ettevõte, mis aitab lahendada üha suurenevast inimkonnast tulenevat toidudefitsiiti tulevikus ning vähendada ökoloogilist jalajälge ja mõjusid inimese tervisele, mis tulenevad liigsest lihatarbimisest.

Oleme alates 2020. aasta algusest koostöös Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusega tegelenud taimsest valgust lihaalternatiivide arendamisega, mis ei erineks maitselt ega tekstuurilt loomsest lihast. Soovime pakkuda eelkõige kõigesööjate igapäevamenüüsse vaheldust, õpetada inimesi taimseid lihaalternatiivide oma köögis kasutama ja neid toidulaual nautima.

Tõime Thormi kaubamärgi all 2021.aastal turule Eesti esimese taimse lihaalternatiivi, milleks olid taimevalgust pihvid. Juba 2022.aasta aprillis oleme turule tulemas uute toodetega (taimevalgu pelmeenid ja grillvorstid). Tänased tootmisvõimalused on piiranud meie müügikasvu ja laienemist nii Eestis kui ka välisturgudele, kuid aprilli alguses kolime vastvalmivasse tootmishoonesse, kus tootmismahu kasvupotentsiaal on tänasega võrreldes kuni 100 korda suurem.

Thormi kasvab hoogsalt ning soovib kaasata 2022 kevadel kuni 1 miljon eurot investorite raha, et viia ellu oma laienemisplaane ning finantseerida vajalike tootmisseadmete soetamist.

Investeerima on oodatud nii ettevõtted kui eraisikud  ja minimaalne investeeringu suurus on 50 000 eurot.

Täpsustav info: